O mnie

Twoje własne powody, by tworzyć, są wystarczające. Robiąc to, co kochasz, możesz nieświadomie bardzo pomóc nam wszystkim (…) Rób zatem wszystko, co sprawia, że chce ci się żyć. Kieruj się swoimi fascynacjami, obsesjami czy przymusami. Zaufaj im. Twórz rzeczy, które wywołują poruszenie w twoim sercu. Reszta potoczy się sama. (E.Gilbert „Wielka magia”)

 

Rób wszystko, co sprawia, że chce ci się żyć

 

Ta strona powstała z potrzeby by odzyskać sprawczość. By mieć swoje miejsce i pisać o tym, co mnie zachwyca, porusza, boli.

Chciałabym dzielić się moimi spostrzeżeniami, odkryciami i opisać jak dzień za dniem odnajduję swoją własną drogę. W jej poszukiwaniu natknęłam się na wiele inspiracji, mnóstwo wspaniałych kobiet, które po kolei zarażały mnie swoją energią, kreatywnością i radością życia. Odnalazłam nowe ścieżki i uczę się nimi chodzić.

Nie chcę, aby to był mój pamiętnik czy dziennik. Chcę być do bólu autentyczna, ale nie będę tu zamieszczać osobistych wpisów i zdjęć. To nie ma być strona o mnie tylko dla mnie. Jeśli ktokolwiek  znajdzie w tym moim miejscu coś dla siebie będę przeszczęśliwa. Jeśli nie, szukajcie dalej:) Internety są przepastne!

Serdecznie pozdrawiam

Martucha